Hakkımızda

Çam ormanının ortasında yer alan Olympos Village Hotel, konum olarak dünyaca ünlü Olympos Plajına yalnızca 3,5 km mesafededir. Denize olan mesafeyi yürüyerek değerlendirenler çam kokularının arasında, kısa da olsa keyifli bir yolculuk yaşayacaklar.

Doğanın ritmine ayak uydurmak ve kısa yolculukları güzelleştirmek için resepsiyonumuzdaki bisikletlerimiz sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Dilerseniz belirlenen saatler içerisinde plaj konumuna shuttle servisimizi de ücretsiz kullanabilirsiniz. Shuttle servisimiz her yarım saatte bir hizmetinizdedir.

Letonya ağacından yapılmış bungalov odalarımızın ağaçları, özel işlemlerden geçirilmiş, nefes alan bir özelliğe sahip… Odanızda konaklarken ahşap kokusunun huzurunu duyacaksınız.

Yüksek tavana sahip klimalı bungalov odalarımız modern bir zevkle dizayn edilmiş, geniş odalardır. Bungalov odalarımız geniş bir balkona ve oturma alanına sahiptir.  Bungalovlarımızın balkonundan bahçemizi, etrafımızdaki ormanı ve tabiatı resim gibi gözüktüğü manzaraları seyredebilirsiniz.

Otelimizde günlük temizlik hizmeti verilmektedir.

Taş binamızdaki odalarımızın tavan penceresi mevcuttur. Havuz başı odalar dediğimiz havuz manzaralı odalarımızda turkuaz suları izlerken huzurlu anlar geçirebilirsiniz.

Olympos Village, mutlak huzurun hakim olduğu, yemyeşil ağaçları, gökyüzünü ve gün batımını keyifle izleyip sevdiklerinizle olabileceğiniz bir konuk evi.

Lüks arayan da, doğayı seven de burada.

Tüm bu detaylar da doğanın tabiatında eşsiz bir mozaik oluşturuyor…

Olympos Village Nerelere Yakınız?

Olympos Aktivite Merkezine 1 km mesafedeyiz.

Adrasan Koyuna 2 km mesafedeyiz.

Ceneviz Koyuna 3 km mesafedeyiz.

Olimpos Antik Kente 3,5 km mesafedeyiz.

Olimpos Antik Kente 5 km mesafedeyiz.

Adrasan Yamaç Paraşütü 7 km mesafedeyiz.

Adrasan’a 7,5 km mesafedeyiz.

Kumluca’ya 25 km mesafedeyiz.

Antalya şehir merkezine 80 km,  Antalya Havalimanına 95 km mesafedeyiz.

Bizi Arayın Rezervasyon

Rezervasyon Detayları