OLYMPOS’DA HANGİ DOĞA SPORLARI VAR?

OLYMPOS’DA HANGİ DOĞA SPORLARI VAR? 18Haz

OLYMPOS’DA HANGİ DOĞA SPORLARI VAR?

Olympos tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yaptı. Korsan şehri olarak da bilinen Olympos; roma, likya ve daha birçok uygarlığın ev sahibi olmuştu. Tarihi kalıntılarıyla günümüze kadar korunan yapılarıyla da ünlenmiştir. Antik tiyatrosu, antik kapısı, piskoposluk sarayı, lahit mezarlarıyla tatilinizi tarihle zenginleştirebilirsiniz.

1980 yılından itibaren de Olympos ağaç evleriyle turistik bir bölge olarak anılmaya devam ediyor.

Olympos’un tarihi zenginliği bir yana doğası bir yana…

Olimpos doğa sporları ve çeşitli aktiviteleriyle de bilinir. Tatilde farklı deneyimler edinmek isteyenler ve keşif yapmayı sevenler için oldukça uygun bir bölge seçimidir. Bir çok özelliği içinde barındıran Olympos yalnızca kafa dinleyip kamp yapabileceğiniz bir yer değil. Eğlenceli spor seçenekleriyle tatil süresince keyifli aktivitelere katılabileceğiniz bir yer.

Olympos’da Hangi Doğa Sporlarını Yapabilirim?

*Kaya tırmanışı

*Kano turu

*Kanyon turu

*Dalış

*Atv turu

gibi doğa aktivitelerini Olympos’un özel atmosferinde keşfedebilirsiniz.

Olympos’u keşfedenler bir dahaki tatil rotasını mutlaka Olympos olarak belirleyebilir. Hem kasaba tadında hem de eğlenceli yanıyla turistleri ve yerli turistleri doğasıyla büyülemeyi başarır.

Doğa, macera ve tatil modunu son gününe kadar hissetmek isteyenler için Olympos değerlenmeye de devam ediyor. Akdeniz’in en samimi bölgelerinden diyebiliriz Olympos için.

Her yıl; en rahat t-shirtlerle, parmak arası terlik ve sırt çantalarla dolaşan bir sürü misafir ağırlar.

Şehrin karmaşıklığından kaçıp kendinizi sadeliğin tam ortasında bulabilirsiniz burada. Hayran olunası doğası, tertemiz denizi ve temiz havasıyla sizi olabildiğince kalabalıktan uzaklaştırır.

Olympos’da konaklamak ayrıcalıktır

Olimpos’da çoğu otelin düzeni birbirine benzer diyebiliriz. Zaten lüks konsepti doğasıyla sağlayan bungalov odalarda en keyifli dinlenceyi yaşayabiliyorsunuz. Olympos Village’de her yer salaş, doğal ve sade.

Bungalov odalarımızın temizliği ve ferahlığı, kocaman bir bahçeye açılan şirin verandası ve çam kokularıyla tatilde başka hiçbir şeye ihtiyaç duymayacaksınız. Olympos Village olarak bizim konseptimizde; tatilin amacı yenilenmektir… Pencerelerini doğaya ve kuşlara açtığınız bungalov odalarımızda birkaç saatlik uyku şehirde uyuduğunuz 2 güne bedeldir.

Gelin, deneyin ve anlatılanları keşfedin!

 

Bizi Arayın Rezervasyon

Rezervasyon Detayları