Olimpos’ta Keyifli Tatil Önerisi

Olimpos’ta Keyifli Tatil Önerisi 27Nis

Olimpos’ta Keyifli Tatil Önerisi

Ahşabın doğal dokusuyla hazırlanan, yeşilliklerin kuşattığı odalarımıza davetlisiniz.

Siz otelimizin turkuaz havuzunda dinlenirken, ağaçlarda size eşlik halinde olacak… Tatilde yapılacak listesini hepimiz kafamızda az çok belirleriz ama bizim Olympos Village olarak daha farklı önerilerimiz var!

 

Mahzen Olimpos Otel’de Tatil Nasıl Geçmeli?

Anlatmaya başlayalım!

 

*Öncelikle keyifli bir Mahzen Olimpos kahvaltısıyla yeni güne başlayın.

Bizce zengin kahvaltı, organik kahvaltı demektir!

Köy kahvaltısının en güzeline denk geleceksiniz. Gezgin tavuk yumurtalarından, dalından domates, salatasına kadar tüm organik ürünlerimiz kahvaltı masasına koyulmayı bekliyor.

Gün içinde ihtiyaç duyacağınız enerjiyi her sabah kahvaltılarımız ile depolayabilirsiniz.

 

*Bisiklet turunuzda Olimpos keşfine hazır olun.

Bisiklet turuna çıkarken yemyeşil bir ormanın sizi kucaklayacağını unutmayın. Üstelik bisiklet kiralamaya bile ihtiyacınız yok. Mahzen Olimpos, sizler için hazır beklettiğimiz bisikletler mevcut. Belki hayatınızda bu kadar yeşil bir yolculuğa çıkmamış bile olabilirsiniz.

 

*Keyifli aktivite ve anlarınızın bölünmesine izin vermeyin.

İşleri, zorunlulukları ve tüm problemleri evde bıraktığınızı unutmayın. Tatil “tatil” içindir.

Özel bir durumunuz yoksa cep telefonunuzun sesini kısmayı bile önerebiliriz. Kuş seslerini dinlemek varken, teknolojinin gürültüsüne vaktinizi ayırmayın.

 

*Kıyafete, makyaj yapmaya ayırdığınız süreyi doğaya ayırmak.

Kıyafetim gideceğim yere uygun mu? Çok mu spor, çok mu sıradan? Sorularına tatilinizde yer vermeyin. Hepimiz sosyal yaşamımızda ve iş hayatımızda yeterince zaman ayırıyoruz zaten.

Mahzen Olimpos, hem doğal olmakta özgürüz, hem de güzeliz! Terlikleriniz, şort ve t shirtlerinizle vakit geçireceğiniz özel anları değerlendirin…

Gününüzü yetişmeniz gereken planlarla doldurmak yerine, anlık planlara hazır olun, sadece uyanmak ve doğanın tadını çıkarmak için acele edin.

 

*Mahzen Olimpos Otel, çimlere uzanarak harika kitaplar okuyabileceğiniz bir yer.

Kitapların da doğa gibi kafa dinleyebileceğiniz bir atmosferi var. Yemyeşil bir bahçede zihninizi dinlendirebileceğiniz kitaplarla, nefis kahvenizle, sakin anlar geçirebilirsiniz.

 

*Güneşin doğuşunu izlemek, Olimpos’un turkuaz sularında yüzmek ve güneşin batışını izlemek…

Koca bir gününüzü denize ve güneşe ayırmanızı tavsiye deriz. Tatlı bir yorgunluğun ardından bungalov odalarda ferah ve huzurlu bir uyku sizi bekliyor!

*Mahzen Olimpos Otel’de Yoga Zamanı!

Yoga, kimisi için bir meditasyon, kimisi için bir yaşam tarzıdır.

Yogayla belki ilk kez otelimizde  tanışabilirsiniz, belki profesyonel yoga saatlerimiz için bizi tercih etmiş olabilirsiniz. Detaylara takılmadan Yoga’nın akışına kapılın… Gevşeyin. Derin bir nefes alın, verin.

Hep zamanın kıymetli olduğundan bahsederiz. Peki ya kendiniz? Ne kadar kıymetli olduğunuzu sık sık kendinize hatırlatın.

Tatildesiniz, anın tadını çıkarmak için geldiniz ve hiçbir şey yapmak zorunda değilsiniz…

Huzurlu tatiller.

Bizi Arayın Rezervasyon

Rezervasyon Detayları