Olimpos’u Keşfet

Olimpos’u Keşfet 21Mar

Olimpos’u Keşfet

Olimpos, özel doğasıyla bir çok tatil beldesinden farklıdır. Olimpos, dünyaca bilinen doğasıyla yüzlerce turist kucaklar. Doğadaki enerji ve hareketli tatil yaşamıyla sizi şaşırtacaktır.

Olimpos’a ilk adımınızı attığınız andan itibaren bu özel doğayı hissedeceksiniz.

Rahatlatan doğasıyla herkesin gülümsediği, sıcak kanlı olduğu, havasıyla keyif yaşattığı bir tatil sizi bekliyor. Kendinizi bu rahat ruh haline bırakın…

Olimpos tatili, stres, yorgunluk vs tüm negatif hislerinizi taptaze enerjiyle değiştirecektir.

Doğa ve çeşitli aktivitelerle “mutlu yorgunluk” kavramıyla tanışacaksınız.

Mesela gün boyunca tekne turunda eşsiz koyların, denizin tadını çıkarmış olmanın yorgunluğu gibi… Adrasan’dan yamaç paraşütü ile uçmak da olabilir!

Çünkü Olimpos diğer tatil beldeleri gibi yalnızca deniz, kum, güneş kavramlarını içermez. Hem kültür turizmi anlamında hayallerinize karşılık verir, hem de doğasıyla sizi kucaklar.

Mitoloji Olimpos’da başlar diyebiliriz. Büyük İskender’e dayanan müthiş tarihinin kokusu hala Olimpos’a yayılmakta… Antik Likya Kenti, zaman tüneli misali sizi eski zamanlara taşır. Yeşiliyle, mavisiyle tatile doyarsınız. Olimpos’un size sunamayacağı tek şey, yapay, suni ve kasıntı otel konseptidir!

Olimpos, doğal ve samimi tatili bilenlerin yeridir.

Denizi tertemiz ve sakin kumsalıyla özellikle yaz aylarında sıcacık ve kalabalık bir atmosfere sahip. Yabancı turistlerin de renk kattığı Olimpos’ta bambaşka bir tatil yaşamı var!

Gezecek de sayılarca doğal güzellik sunuyor.

Olimpos sahili Çıralı sahiline deniz kenarından yürüyerek sadece 15 dakika sürer. Sahil yolu boyunca caretta caretta yuvalarıyla karşılaşabilirsiniz..

Olimpos’un sakin sahilinde işletme konsepti yok diyebiliriz. Kumlar üzerine serilen havlularda keyfinizce güneşlenebilirsiniz.

Olimpos Teleferik

Olimpos Teleferik için ayrı bir yazı yazılmalı.. Bölgenin en özel manzaralını seyre dalacağınız bir aktivite. Eğlenceli ve heyecanlı manzaralarla sizi Tahtalı Dağı’na çıkarıyor. Tahtalı Dağı’nın eteğinden bindiğiniz teleferikle 2365 metredeki zirveye çıkmak, inanılmaz bir his…

Tahtalı Dağı’nın mitolojideki adı “Tanrılar Dağı”dır. Bey Dağları Milli Parkı’nın en yüksek dağıdır. Aynı zamanda Avrupa’da denize en yakın olan en yüksek dağ olduğu söylenir.

Olimpos Village’nin konforlu odalarında dinlenmeyi de ihmal etmeden…

Şimdiden enerji dolu tatiller dileriz!

Bizi Arayın Rezervasyon

Rezervasyon Detayları